Habertürk Muhabiri Öznur Karslı Çetiner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Öznur Karslı Çetiner kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Habetürk muhabiri Öznur Karslı Çetiner’den söz edeceğiz.

Öznur Karslı Çetiner Kimdir?

  • Muhabir.

Habertürk muhabirlerinden olan Öznur Karslı Çetiner, başarılı haber anlatımı, konuya olan hakimiyeti, düzgün diksiyonu ve Türkçeye hakim oluşu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Habertürk’te uzun süredir muhabir olarak çalışan Öznur Karslı Çetiner ekranlarda sık sık boy göstermektedir.

Habertürk muhabiri Öznur Karslı Çetiner, son olarak Nisan 2019 tarihinde metrobüslerle ilgili yapmış olduğu haberle gündeme gelmiş ve metrobüslerin uzun süre çalışmadığını dile getirmiş daha sonra bu haberi büyü yankı uyandırmıştı. Bu haber üzerine Öznur Karslı çetiner, Twitter hesabını askıya almış ve haber çeşitli siyasi merciler tarafından yalanlanmış ve Habertürk bu habaerin ardından yandaşlıkla suçlanmıştı.

İlginizi Çekebilir:  Funda İlhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ödülleri

Çağdaş Gazeteciler Derneği tarafından verilen ödüllerde Habertürk muhabiri Öznur Karslı Çetiner, Dilovası’nda çevre koşullarının gündelik yaşama verdiği zararları anlatan ‘Hasta Doğanlar’ başlıklı haber ödülü layık görüldü ve Çetiner, ÇGD jürisi tarafından Kent Haber Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Twitter hesabı oznurkrslictnr şeklinde olan Öznur Karslı Çetiner’in twitleri korumalı. Instagram hesabı ise bulunmuyor. Ayrıca Linkedin hesabı da yok. Kendisi hakkında merak edilen kaç yaşında ve nereli olduğu gibi soruların cevaplarını da en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Beste Yurtaydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Diğer Yazılarımız

İlginizi Çekebilir:  Sedef Şensoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Öznur Karslı Çetiner ile İlgili Aramalar

Google’da Öznur Karslı Çetiner ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Öznur Karslı çetiner biyografisi Öznur Karslı çetiner vikipedi Öznur Karslı çetiner kimdir nerelidir Öznur Karslı çetiner çetin çetiner Öznur Karslı evlendi Öznur Karslı Çetiner Twitter Öznur Karslı Çetiner instagram Öznur Karslı Çetiner kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara