Biyografi

Feri Baycu Güler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Hangi Dizilerde Oynadı?

Feri Baycu Güler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Feri Baycu Güler’den söz edeceğiz.

Feri Baycu Güler Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Temmuz 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Feri Baycu Güler, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2012 yılında görev aldığı Aşkın Halleri adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Bu diziden sonra da Altınsoylar ve Çifte Saadet adlı dizide rol almıştır.

Aralarında Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Bülent Çolak, Aybike Esin Tumluer gibi usta ve yetenekli oyuncuların yer aldığı Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayati ve Diğerleri adlı dizide Kıymet rolünde oynamıştır. Daha sonra ise Erkenci Kuş isimli dizide Melahat rolünü oynamış, Bay Yanlış adlı dizide de Nevin karakterine hayat vermiştir. Feri Baycu Güler son olarak Baraj adlı dizide Canan rolünde oynamıştır.

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • Bay Yanlış (Nevin, 2020)
  • Aşk 101 (Nevin Yılmaz, 2020)
  • Erkenci Kuş (Melahat, 2018)
  • Hayati ve Diğerleri (Kıymet, 2017)
  • Çifte Saadet (Refika, 2016)
  • Altınsoylar (Fatma, 2016)

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Feri Baycu Güler’in 60 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Feri Baycu Güler hakkında merak aslen nereli, eşi kimdir, annesi babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Feri Baycu Güler ile İlgili Aramalar

Google’da Feri Baycu Güler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Feri Baycu Güler oynadığı diziler Feri Baycu Güler kızı Feri Baycu Güler kaç yaşında Feri baycu güler baraj Feri Baycu Güler yaş Kayhan Güler kimdir Feri Baycu Güler Kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds