Biyografi

Adem Metan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Adem Metan kimdir, nereli nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Adem Metan’dan söz edeceğiz.

Adem Metan Kimdir?

  • Gazeteci.

1987 yılında Ordu’da dünyaya gelen Adem Metan, gazeteci-radyocu ve sosyal medya fenomenidir. 2007 yılında radyoculuğa başlayan Adem Metan, sonrasında STAR FM, Medya FM, Karadeniz FM, Radyo Viva ve Radyo 24 gibi kurumlarda çalışmıştır. Adem Metan’ın bu zamana kadar Yalnızlığın Sen Tonu, Hayata Dair Özlü Sözler, Senden Bir Parça ve Kompo Komik gibi yayınlanmış kitapları vardır. 2020’den sonra radyoculuk kariyerine son veren Adem Metan, YouTube üzerinden yayın yapmaya başlamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Adem Metan, aynı zamanda YouTube ve Twitter hesaplarından da gündeme ilişkin olaylar ve siyasi meseleler hakkında görüşlerini paylaşmaktadır. Gazeteci, radyocu ve sosyal medya fenomeni Adem Metan hakkında merak edilen evli mi bekar mı, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • onedio.com, Adem Metan kimdir, erişim tarihi: 11 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds