Biyografi

Mine Çağla Çoban Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Mine Çağla Çoban kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mine Çağla Çoban’dan söz edeceğiz.

Mine Çağla Çoban Kimdir?

  • Oyuncu.

13 Şubat 1997 tarihinde dünyaya gelen Mine Çağla Çoban, dizi-film oyuncusudur. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve projelerde rol alan Mine Çağla Çoban, aynı zamanda Bayrampaşa 11 ve EGO: Erkeğe Güven Olmaz gibi dizilerde de rol almıştır. Genç oyuncu Mine Çağla Çoban, öncesinde Emanet ve Canım Annem gibi projelerde de rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mine Çağla Çoban 1.69 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Mine Çağla Çoban, oyunculuk çalışmalarına FOX TV ekranlarında yayınlanan EGO: Erkeğe Güven Olmaz adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mine Çağla Çoban hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Mine Çağla Çoban, erişim tarihi: 10 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds