Biyografi

Eyyüp Kadir İnan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Eyyüp Kadir İnan kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Eyyüp Kadir İnan’dan söz edeceğiz.

Eyyüp Kadir İnan Kimdir?

  • Siyasi Yönetici.

1993 İzmir Konak doğumlu olan Eyyüp Kadir İnan, aslen Şanlıurfa Sİvereklidir, Karşıyaka Vali Erol Çakır Anadolu Lisesi mezunudur. Eyyüp Kadir İnan, lisans eğitimini ise Gediz Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Eyyüp Kadir İnan aynı zamanda 2015 ile 2018 arasında TBMM’de milletvekili danışmanlığı yapmıştır. Eyyüp Kadir İnan, 2021 yılından beri Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulunmaktadır.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eyyüp Kadir İnan, siyasi kariyerine Adalet ve Kalkınma Partisi bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Eyyüp Kadir İnan hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • akparti.org.tr, Eyyüp Kadir İnan, erişim tarihi: 11 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi