Biyografi

Adnan Beker Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Adnan Beker kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı milletvekili adaylarının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Adnan Beker’den söz edeceğiz.

Adnan Beker Kimdir?

  • Milletvekili adayı.

1964 yılında Ankara’da dünyaya gelen Adnan Beker, aslen Yozgatlıdır. Ankara’nın saygın iş adamları arasında yer alan Adnan Beker, enerji ve inşaat sektöründe faaliyetler göstermektedir. Adnan Beker, ayrıca TOBB Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Ankara Ticaret Odası Meclis üyesidir. 2019 yerel seçimlerinde ABB Meclisi’ne giren Adnan Beker, İYİ Parti’nin grup başkan vekilliğine seçilmiştir. Adnan Beker ayrıca 2023 seçimlerinde İYİ Parti Ankara 2. bölge milletvekili adayıdır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Adnan Beker, siyasi çalışmalarına İYİ Parti bünyesinde devam etmektedir. Tecrübeli siyasetçi ve iş adamı Adnan Beker hakkında merak edilen evli mi bekar mı, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • ankaramasasi.com, Adnan Beker, erişim tarihi: 25 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi