Haber Global Sunucusu Saynur Tezel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Saynur Tezel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Saynur Tezel’den söz edeceğiz.

Saynur Tezel Kimdir?

  • Sunucu.

4 Mart 1968 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Lise eğitimini TED Koleji’nde tamamlayan Saynur Tezel, lisans eğitimini ise Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Tütünbank ve Bilfar Holding bünyesinde görev yapan Saynur Tezel, televizyon haberciliği konusunda BBC ve NBC gibi yabancı kurum ve kişilerden dersler almıştır. 1992 yılında kurulan ATV’nin kurucu kadrosunda yer alan Saynur Tezel, daha sonra ise NTV’de haber sunuculuğu, muhabirlik ve ana haber sunuculuğu görevinde bulunmuştur. Tezel, aynı zamanda Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde öğretim üyeliği yapmıştır. Öte yandan eşi Ali Özgentürk’ün sahibi olduğu Asya Film bünyesinde danışman olarak da bir dönem görev almıştır. Başarılı oyuncu CNN Türk ve Habertürk’te de çeşitli programlar sunmuştur. Saynur Tezel ayrıca CNN Türk ekranlarında haber kuşağı sunuculuğu da yapmıştır.

Eşi Kim?

Başarılı oyuncu Saynur Tezel, 2002 senesinde Ali Özgentürk ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliğinden bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Ali Özgentürk, Asya Film’in sahibidir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Saynur Tezel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, boyu kilosu ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Saynur Tezel ile İlgili Aramalar

Google’da Saynur Tezel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Saynur Tezel kaç kez evlendi? Saynur Tezel aslen nereli? Saynur Tezel hangi kanalda? Saynur Tezel nerede çalışıyor?, saynur tezel’in eşi kim saynur tezel’in babası saynur tezel’in babası kimdir Saynur tezel ekşi Saynur Tezel BOŞANDI mi Saynur Tezel Instagram Saynur Tezel gençliği Saynur Tezel evlilikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.