Biyografi

Afet Duru Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Afet Duru kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Afet Duru’dan söz edeceğiz.

Afet Duru Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1980 yılında dünyaya gelen Afet Duru, aslen Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızıdır. Turgut Özal döneminde ailesiyle beraber Türkiye’ye göç eden Afet Duru, çoukluk ve ilk gençlik yıllarını Gebze’de geçirmiştir. İlkokul eğitimini burada tamamlayan Afet Duru, lise eğitimini yarıda bırakmış ve aile içi şiddet nedeniyle evini terk ederek Bursa’da yaşamaya başlamıştır. Afet Duru, henüz 9 yaşındayken annesini kaybetmiş ve üvey annesi ile büyümek zorunda kalmıştır. Tiktok üzerinden paylaştığı videolarla dikkatleri üzerine çeken Afet Duru, kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Afet Duru aynı zamanda Armağan Çağlayan’a konuk olarak hakkında merak edilenleri cevaplamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Afet Duru, Tiktok üzerinden de paylaşımlarına devam etmektedir. Sosyal medya fenomeni Afet Duru hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnerlei.net, Afet Duru, erişim tarihi: 26 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.