Alya Sude Mazak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Alya Sude Mazak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Alya Sude Mazak’tan söz edeceğiz.

Alya Sude Mazak Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Mart 2016 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Alya Sude Mazak, oyuncu olarak tanınmaktadır. Minik oyuncu Alya Sude Mazak, FOX TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Onur Tuna, Seray Kaya, İsmail Hacıoğlu ve Melike İpek’in yer aldığı Mahkum adlı dizide Nazlı Bulut karakterine hayat vermiştir. Minik oyuncu Alya Sude Mazak, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Alya Sude Mazak

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Alya Sude Mazak 1.10 m boyundadır

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Alya Sude Mazak (ailesi tarafından yönetilmektedir), oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Alya Sude Mazak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

biliyo.org, erişim tarihi: 10 Aralık 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.