Biyografi

Muhabir Özge Çalışkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Özge Çalışkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Özge Çalışkan’dan söz edeceğiz.

Özge Çalışkan Kimdir?

  • Muhabir.

1985 yılında Burdur’da dünyaya gelen Özge Çalışkan, ilkokul ve ortaokul eğitimini burada tamamlamıştır. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nde tamamlayan Özge Çalışkan, üniversite eğitimim sırasında ART Avrasya, Flash TV ve Milliyet Gazetesi’nde stajyer muhabir olarak çalışmıştır. Sonrasında TV NET bünyesinde Cumhurbaşkanlığı ve Parlamento muhabirliği yapan Özge Çalışkan, akabinde Haber Global’e transfer olmuştur. Başarılı muhabir Özge Çalışkan, son olarak TRT Haber’de muhabir olarak çakışmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özge Çalışkan, muhabir olarak çalışmalarına TRT bünyesinde devam etmektedir. Başarılı ve tecrübeli gazeteci-muhabir Özge Çalışkan hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Özge Çalışkan, erişim tarihi: 1 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds