Biyografi

Ahmet Efe Saygıcı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ahmet Efe Saygıcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosun kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ahmet Efe Saygıcı’dan söz edeceğiz.

Ahmet Efe Saygıcı Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Ağustos 2011 tarihinde dünyaya gelen Ahmet Efe Saygıcı, dizi-film oyuncusudur. Öncesinde Türk Telekom reklam filminde rol alan Ahmet Efe Saygıcı, sonrasında 2022 yılında İyilik isimli dizide rol almıştır. Çocuk oyuncu Ahmet Efe Saygıcı, oyunculuk çalışmalarına Hande Aytar Cast Ajansı bünyesinde sürdürmektedir. Oyunculuk çalışmalarının yanı sıra futbol, basketbol ve tekvando ile ilgilenmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ahmet Efe Saygıcı, 2022 yılında FOX TV ekranlarında yayınlanan İyilik isimli dizide rol almıştır. Çocuk oyuncu Ahmet Efe Saygıcı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • handeaytar.com, Ahmet Efe Saygıcı, erişim tarihi: 1 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds