Biyografi

Ahmet Hakan Ünal Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri?

Ahmet Hakan Ünal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ahmet Hakan Ünal’dan söz edeceğiz.

Ahmet Hakan Ünal Kimdir?

  • Oyuncu.

Ahmet Hakan Ünal, dizi-film oyuncusudur. Öncesinde Luppo, İş Bankası, Milangaz, LG, Şölen gibi reklamlarda rol alan Ahmet Hakan Ünal, aynı zamanda ”Hatıran Yeter” filminde oynamıştır. Çocuk oyuncu Ahmet Hakan Ünal, şimdilerde ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan ”Benim Güzel Ailem” adlı dizide rol almış; dizide Burak karakterine hayat vermiştir. Oyuncu Ahmet Hakan Ünal dizide Erdal Özyağcılar, Toprak Can Adıgüzel, Aycan Koptur ve Onur Buldu ile beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ahmet Hakan Ünal, oyunculuk çalışmalarına TRT 1 ekranlarında devam etmektedir. Çocuk oyuncu Ahmet Hakan Ünal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Ahmet Hakan Ünal, erişim tarihi: 3 Haziran 2023.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.