Biyografi

Mehmet Önder Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Mehmet Önder kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu-oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mehmet Önder’den söz edeceğiz.

Mehmet Önder Kimdir?

  • Sunucu.

1979 yılında dünyaya gelen Mehmet Önder, sunucu-oyuncu ve yazar olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Mehmet Önder, sonrasında yüksek lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Mehmet Önder, aynı zamanda yazar ve seslendirme sanatçısı olarak da çeşitli projelerde görev almıştır. Mehmet Önder, şimdilerde ise TV NET’te yayınlanan ”Ketebe” adlı programı hazırlamakta ve sunmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Mehmet Önder, sunuculuk ve yazarlık çalışmalarına TV NET bünyesinde devam etmektedir. Başarılı sunucu ve yazar Mehmet Önder hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Mehmet Önder, erişim tarihi: 3 Haziran 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.