Teknoloji

Haylou T15 Kutu Özellikleri? Dokunmatik Özellikleri?

Daha önce Haylou T15 Bluetooth Kulaklıklarının Teknik Özelliklerine değinmiştim. Şimdi Kutunun Özellikleri ve İçeriğine değinmek istiyorum. Diğer Airdot modellerine göre daha ağır bir kutusu var. Kutunun yanında minik bir USB girişi bulunuyor, bu giriş Haylou kulaklıklarınızı şarj etmeniz için. Bence en önemli ve güzel olan kısmı ise kutunun arkasında bir tane daha USB girişi bulunuyor ve telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz yani bir nevi powerbank görevini üstleniyor.

Kutuyu açtığımız zaman 2 adet şık kulaklıklar ile karşılaşıyoruz, bu kulaklıklar kulağa tam oturan kulak içi Bluetooth kulaklıklardır. Bağlanma konusuna değinecek olursak herhangi bir sorun yaşanmıyor, kulaklık telefonunuzu hemen algılayabiliyor. Dokunmatik özellikli olan Haylou T15 Kulaklık diğer kulaklıklara göre daha fazla özellik barındırıyor. Sağ veya sol kulaklığınıza bir defa tıkladığınızda şarkı kapanıyor ve tekrar tıkladığınızda açılıyor. İki defa sola tıkladığınız da şarkıyı geri, iki defa sağa tıkladığınız da şarkıyı ileri alıyor ve bu da Haylou T15’i diğer kulaklıklardan ayıran bir özellik yapıyor. Aynı zamanda çağrı geldiği zaman herhangi bir kulaklığa uzunca bastığınızda çağrıyı reddediyor, iki defa üst üste bastığınızda görüşmenizi gerçekleştiriyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi