Ahmet Şenkaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ahmet Şenkaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı dizi ve filmler neler? Daha önceki yazılarımızda binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ahmet Şenkaya’dan söz edeceğiz.

Ahmet Şenkaya Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında İzmir’in Çamdibi ilçesinde, göçmen bir ailenin en büyük erkek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Tiyatro ile ortaokulda tanışan Ahmet Şenkaya, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde ve Beykent Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İlk olarak reklam filmlerinde boy gösteren Ahmet Şenkaya, sonrasında Posta Kutusu filmiyle ilk film deneyimini yaşamıştır. Ardından Dijital Esaret ve Bir Dilek Tut gibi projelerde de rol alan Ahmet Şenkaya, sonrasında ise kendisine asıl popülerliğini kazandıracak olan Çukur dizisinde Ferhat karakterine hayat vermiştir.

Ahmet Şenkaya

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ahmet Şenkaya’nın boy kilo bilgisine ulaşılamamaıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ahmet Şenkaya, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ahmet Şenkaya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber