Teknoloji

Akbank Dijital Kredi Kartı Nasıl Kullanılır?

İnternet üzerinden alışveriş yapıyor olmak bazen kolay olsa da bazen de ödeme konusunda problemler yaşayabiliyoruz. Kredi kartı ve banka kartı kullanarak yapabildiğimiz bu ödemelerde kullanıcılar, bilgilerini e-ticaret sitelerinde kullanmayı isteyemeyebiliyor. Özellikle bu noktada yeni bir hamle üreten Akbank, her kullanıcısına sunduğu Dijital Kredi Kartı uygulamasını aktif hale getirdi. Bu kart sayesinde tamamen dijital ortam içerisinde yeni bir kredi kartı oluşturabilir ve dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz.

Akbank dijital kredi kartını kullanmak için alt kısımda kalan adımları izleyebilirsiniz.

  • İlk olarak Akbank Mobil uygulamasını indiriyoruz ve giriş yapıyoruz. Eğer ki hesabınız bulunmuyorsa kayıt olabilirsiniz.
  • Giriş işleminden sonra “Ana sayfa” içerisinden “Kartlar” seçeneğine tıklayınız.
  • Bu kısımda kalan “Dijital Kartlar” alanından “Dijital Kredi Kartı Başvurusu” seçeneğine tıklayınız.
  • Daha sonra kullanmak istediğiniz limiti belirleyerek onaylayın.
  • Burada başvurunuz onaylanmasını beklemek zorundasınızdır. Eğer ki başvuru onay aşamanız tamamlandıysa tekrardan “Dijital Kartlar” alanına giriş yaparak kart numarasını, güvenlik kodunu kopyalayarak online alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. 

Akbank Mobil uygulaması içerisinde Dijital Kredi Kartı kullanımı oldukça kolay adımlara sahiptir. Özellikle bu kartı kullanarak harcama limitiniz kontrol edebilir, ödemelerinize bakabilir ve dilediğiniz zamana durdurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi