Biyografi

Ali Çağan Timur Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ali Çağan Timur kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ali Çağan Timur’dan söz edeceğiz.

Ali Çağan Timur Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında dünyaya gelen Ali Çağan Timur, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil-Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Bu zamana kadar Behzat Ç., Aşk Mantık İntikam dizilerinde oynayan Ali Çağan Timur, ayrıca bu zamana kadar çeşitli reklam filmlerinde de oynamıştır. Ali Çağan Timur, bunların yanı sıra TRT Dijital’de yayınlanacak Hür adlı dizide Seçkin karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ali Çağan Timur, oyunculuk çalışmalarına TRT bünyesinde yayınlanan Hür adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ali Çağan Timur hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Ali Çağan Timur, erişim tarihi: 8 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.