Derya Baştürk (saykolisttt) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Derya Baştürk kimdir nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Derya Baştürk”ten söz edeceğiz.

Derya Baştürk Kimdir?

  • Tiktok ve Instagram Fenomeni
  • Influencer

Özellikle sosyal medya platformları Tiktok ve YouTube’da çektiği videolar ile tanınan Derya Baştürk, kısa sürede bu platformlarda geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Takipçi sayısının artması ile beraber hakkında merak edilen soruların sayısı da hayli artmış durumda. Bu yazımızda da diğer yazılarda olduğu gibi kendisi hakkında merak edilenleri başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Derya Baştürk Kaç Yaşında?

Saykolistt ismi ile sosyal medya platformları üzerinde aktif paylaşımlar yapan Derya Baştürk ile ilgili olarak en fazla merak edilen soruların başında kaç yaşındaolduğu yer alıyor. Sosyal medya fenomeni Derya Baştürk, şu anda 19 yaşındadır.

Nereli?

Sosyal medya platformları üzerinde kısa sürede geniş bir hayran kitlesine hitap eden Derya Baştürk hakkında en çok aratılan konu başlıklarından biri de nereli olduğudur. Anne ve baba tarafından nereli olduğunu bilinmese de Hataylı olduğunu bilinmektedir.

Boyu?

Tiktok üzerinde 1.2 milyondan fazla takipçisi, 11 milyondan fazla beğenisi olan Derya Baştürk hakkında merak edilen bir diğer konu başlığı ise boyudur. Tiktok’un ünlü isimlerinden olan Baştürk’ün boyu 1.70 cm’dir.

Öte yandan Instagram hesabını da aktif bir şekilde kullanan Derya Baştürk’ün burada 40 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan kendisi ile ilgili merak edilen kilosu, burcu gibi soruların cevaplarını ise şimdilik sizlerle paylaşamıyoruz. En kısa sürede bu bilgileri de sizlerle paylaşacağız. Yazımızda eksik ya da hatalı olduğunu düşündüğünüz kısm veya bölümleri bizlere aşağıda bulunan yorumlar bölümünden ya da iletişim sekmesinden yapabilirsiniz. Derya Baştürk hakkında sizlere aktaracağımız bilgiler şimdilik bu kadar ile sınırlı.

Derya Baştürk ile İlgili Aramalar

Google’da Derya Baştürk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; derya baştürk kimdir nerelidir, derya baştürk aslen nereli, derya baştürk tiktok, derya baştürk instagram, tiktok fenomeni derya baştürk, derya baştürk boy, saykolisttt nereli, saykolisttt kaç yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.