Biyografi

Ali Congun Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Ali Congun kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ali Congun’dan söz edeceğiz. 

Ali Congun Kimdir?

  • Komedyen

14 Mart 1978 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokulu Tufanbeyli’de tamamlayan Ali Congun, lisans eğitimini ise İstanbul Hukuk’ta tamamlamıştır. İstanbul Barosu’nda avukat olarak görev yapmaktadır. Hukuk alanında çeşitli makaleler ve yazılar kaleme alan Ali Congun, aynı zamanda hukuk alanının epey uzağında bir alanda da oldukça başarılı bir isimdir. Ali Congun, avukat kimliğinin dışında stand-up’çı olarak da bilinmektedir. Ali Congun, TuzBiber’de sahne almaktadır. Şehir Eliti stan-up’ıyla tanınırlık kazanmıştır. 

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ali Congun’un 130 binden fazla takipçisi vardır. Ali Congun hakkında merak edilen aslen nereli, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. 

kaynakça:

  • usakolay.com, Ali Congun, erişim tarihi: 9 Şubat 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds