Biyografi

Ali Yasin Özegemen Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ali Yasin Özegemen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ali Yasin Özegemen’den söz edeceğiz.

Ali Yasin Özegemen Kimdir?

  • Oyuncu.

30 Mayıs 1989 tarihinde Konya’da dünyaya gelen Ali Yasin Özegemen, lise eğitimimi Özel İdeal Koleji’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Muğla Üniversitesi, Konaklama İşletmeciliği Bölümü’nde tamamlayan Ali Yasin Özegemen, İzmir Rönesans Ajans’ta modellik kariyerine başlamıştır. Ali Yasin Özegemen, sonrasında ise Star TV ekranlarında yayınlanan Big Brother adlı yarışmaya katılmıştır. Başarılı oyuncu Ali Yasin Özegemen, aynı zamanda bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev almıştır.

Rol Aldığı Diziler

  • Yaralı Kuşlar (Levent, 2019)
  • Küçük Ağa (20145)
  • Yedikule Hayat Yokuşu (2014)
  • Doksanlar (2013)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ali Yasin Özegemen 1.87 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ali Yasin Özegemen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ali Yasin Özegemen ile İlgili Aramalar

Ali Yasin Özegemen sevgilisi Ali Yasin Özegemen Küçük Ağa Ali Yasin Özegemen Gizem Arıkan Big brother Yasin Instagram Ali yasin özegemen imdb Big Brother Funda instagram Big brother seda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds