Mücahit Topçu Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Mücahit Topçu kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi, boyu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mücahit Topçu’dan söz edeceğiz.

Mücahit Topçu Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini Erzurum Atatürk Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlayan Mücahit Topçu, yüksek lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2014 yılında +1 TV’de muhabir, spiker ve editör olarak görev almaya başlamıştır. Sonrasında TV Net’te çalışmaya başlayan Mücahit Topçu, sonrasında ise CNN Türk’te muhabir olarak görev almaya başlamıştır. Mücahit Topçu, Ukrayna Savaşı sırasında bölgeden canlı yayınlarda bulunarak Türk kamuoyunu bilgilendirmeye çalışmaktadır. Sıcak bölgeden halkın durumunu, savaşın seyrini, bölgedeki işgalin ilerleyişi gibi konularda bölgeden bilgiler vermeye devam ediyor.

Sosyal medya hesaplarından da aktif olarak paylaşımlarına devam eden Mücahit Topçu, muhabirlik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı muhabir Mücahit Topçu hakkında merak edilen doğum tarihi kaç, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting