Biyografi

Alp Helvacı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Alp Helvacı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Alp Helvacı’dan söz edeceğiz.

Alp Helvacı Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Aralık 2001 tarihinde Zeynep Tokuş ve Bülent Helvacı çiftinin oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Annesi daha sonra 2011 yılında Erdem Yılmaztürk ile evlenmiştir. Lisans eğitimine Sabancı Üniversitesi bünyesinde devam eden Alp Helvacı, aynı zamanda Fenerbahçe Doğuş Yelken takımındadır. Alp Helvacı, aynı zamanda oyuncu olarak da bilinmektedir. Alp Helvacı, ilk oyunculuk deneyimini ise Netflix platformunda yayınlanan ”Aşkın Kıyameti” isimli dizide yaşamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Alp Helvacı, oyunculuk çalışmalarına da ve spor faaliyetlerine de devam etmektedir. Yakışıklı oyuncu Alp Helvacı hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Alp Helvacı, erişim tarihi: 9 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.