Biyografi

Rayxon Ulasenova Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Rayxon Ulasenova kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Rayxon Ulasenova’dan söz edeceğiz.

Rayxon Ulasenova Kimdir?

  • Oyuncu.

1982 yılında Taşkent’te dünyaya gelen Rayxon Ulasenova, oyuncu olarak tanınmaktadır. Üç kardeştir. Lise yıllarında dansa ilgisini ilerleten Rayxon Ulasenova, lisans eğitimini ise Özbek Devlet Sanat ve Kültür Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Oyunculuğa 2001 yılında başlayan Rayxon Ulasenova, 2003 yılında evlenmiş ve bu evliliğinden 3 çocuğu dünyaya gelmiştir. Bu zamana kadar çeşitli projelerde rol alan Rayxon Ulasenova, ayrıca ATV’de yayınlanan ”Bozkır Arslanı Celâlettin” isimli dizide Mihrican Hatun rolünde oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rayxon Ulasenova, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Rayxon Ulasenova hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Rayxon Ulasenova, erişim tarihi: 9 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds