Alpay Şayhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Alpay Şayhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Alpay Şayhan’dan söz edeceğiz.

Alpay Şayhan Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Ekim 2002 tarihinde dünyaya gelen Alpay Şayhan, Bizim Yenge ve Canım Ailem adlı dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bugüne kadar pek çok dizi ve filmde görev alan Alpay Şayhan, halen oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Şayhan ayrıca dans ve tiyatro eğitimleri de almıştır.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

Mayıs Kraliçesi adlı dizide Ahmet Olgun’ın gençliğini canlandıran Alpay Şayhan, Ruhumun Aynası adlı dizide Erkan rolünde oynayan Alpay Şayhan, Ruhumun Aynası adlı dizide Erkan; Bizim Yenge dizisinde İsmail, Bitmeyen Şarkı dizisinde Toprak ve Canım Ailem dizisinde Mertcan rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Alpay Şayhan 1.73 cm boyundadır ve 62 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Alpay Şayhan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Alpay Şayhan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Alpay Şayhan ile İlgili Aramalar

Google’da Alpay Şayhan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Deniz Denker Alpay Şayhan Instagram Alpay Şayhan kaç yaşında Alpay Şayhan son hali Alpay Şayhan Oynadığı diziler, alpay şayhan aslen nereli, alpay şayhan boyu kilosu, alpay şayhan boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.