Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Hangi Dizilerde Oynadı?

Hafsanur Sancaktutan kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, evli mi, sevgilisi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık.Bu yazımızda ise kısaca Hafsanur Sancaktutan’dan söz edeceğiz.

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

  • Oyuncu

20 Mart 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hafsanur Sancaktutan, lise eğitimini tamamlamasının ardından özel oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan, ilk oyunculuk deneyimini Servet dizisinde yaşamıştır. Hafsanur Sancaktutan, şu anda Layla Şirin Ajansı’nda oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Onur Serdar Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Ümit Tolun, Ezgi Gör, Emir Özyakışır gibi önemli oyuncuların yer aldığı Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi adlı dizide Fidan karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan, daha sonra Aşk Ağlatır isimli dizide Ada Meryem karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu

Özellikle Gülperi adlı dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hafsanur Sancaktutan, oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan, 1.63 boyunda ve 53 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hafsanur Sancaktutan’ın bu platform üzerinde 250 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Hafsanur Sancaktutan’ın burnu estetiktir. Aslen Rizeli olduğu belirtilmektedir. Hafsanur Sancaktutan hakkında merak edilen annesi babası kimdir, kardeşleri var mı, sevgilisi var mı sorusunun cevabını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Hafsanur Sancaktutan ile İlgili Aramalar

Google’da Hafsanur Sancaktutan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; HAFSANUR sancaktutan Instagram Hafsanur Sancaktutan Boy Hafsanur Sancaktutan Deniz Can Aktaş Hafsanur Sancaktutan dizileri Hafsanur Sancaktutan burun estetiği Hafsanur Sancaktutan ekşi Hafsanur Sancaktutan rize Hafsanur Sancaktutan oynadığı Diziler, Hafsanur Sancaktutan burnu estetik mı Hafsanur Sancaktutan nereli Hafsanur Sancaktutan annesi Hafsanur Sancaktutan Sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.