Müzik Sanatçısı Umut Akyürek Ertuğrul Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Umut Akyürek Ertuğrul kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Umut Akyürek Ertuğrul’dan söz edeceğiz.

Umut Akyürek Ertuğrul Kimdir?

  • Sanatçı
  • Türk Sanat Müziği

12 Temmuz 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Umut Akyürek Ertuğrul, ilk ve orta öğrenimini Sakarya’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Diren Polatoğulları Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Musiki ile ilgili çalışmalarına ise 1989 yılında Erol Sayan yönetimindeki İzmit Musiki Derneği’nde başlamıştır. 1990 senesinde TRT’nin Amatör Ses Yarışması’nda üçüncülük elde etmiştir.

Kardeşleri Fulden Akyürek ve Ogün Genco Akyürek’tir. 2004 yılında Oktay Ertuğrul ile evlenmiştir. Bu evliliğinden ise Melek Bal Ertuğrul isminde bir çocuğu dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Yıldız Kültür Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Umut Akyürek Ertuğrul ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Akyürek, yukarıda da belirttiğimiz gibi 1973 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 47 yaşındadır.

Umut Akyürek Ertuğrul ile İlgili Aramalar

Google’da Umut Akyürek Ertuğrul ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Oktay Ertuğrul Umut Akyürek Instagram Umut Akyürek kızı Umut Akyürek – Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Umut Akyürek Melek Bal Ertuğrul Umut Akyürek Boyu umut akyürek’in eski hali Umut Akyürek Hayat HARCADIN BENİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi