Biyografi

Arda Adil Görgen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler?

Arda Adil Görgen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Arda Adil Görgen’den söz edeceğiz.

Arda Adil Görgen Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Aralık 2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Arda Adil Görgen’in babası Adanalı annesi Ukraynalıdır. 2016 senesinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. 2017 senesinde Ümit Çırak’tan oyunculuk üzerine eğitim alan Arda Adil Görgen, Yüz Yüze adlı dizide de rol almıştır. Başarılı oyuncu Arda Adil Görgen, 2018 senesinde ”Meleklerin Aşkı” adlı dizide Kaya Çekilmez adlı dizide Berkay Hardal, Gülper Özdemir, Oya Başar gibi çeşitli isimlerle beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu Arda Adil Görgen, Yasak Elma adlı dizide Erim karakterine can vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Arda Adil Görgen 1.70 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Arda Adil Görgen, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Arda Adil Görgen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Arda Adil Görgen ile İlgili Aramalar

Google’da Arda Adil Görgen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Arda Adil Görgen kimdir Arda adil görgen Instagram Arda Adil Görgen bizim hikaye Arda Adil Görgen Oynadığı Diziler Arda Adil Görgen Yasak Elma Arda Adil Görgen Dizileri Arda Adil Görgen kaç yaşında Arda Adil Yasak Elma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi