Metehan Şahiner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Metehan Şahiner kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Metehan Şahiner’den söz edeceğiz.

Metehan Şahiner Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Nisan 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Metehan Şahiner, lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Anasanat Dalı’nda tamamlamıştır. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Metehan Şahiner, futbol, bateri, masa tenisi ve yüzme ile yakından ilgilidir. Unutma Beni adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Metehan Şahiner, sonrasında Deniz Yıldızı adlı dizide Fırat rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Metehan Şahiner, aynı zamanda Esaretim Sensin adlı dizide Kerim rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Metehan Şahiner, son olarak Beni Affet adlı dizide Toprak rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Gürsel Nur Dağ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Metehan Şahiner 1.82 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Metehan Şahiner, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Metehan Şahiner hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İsmail Dükel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Metehan Şahiner ile İlgili Aramalar

Google’da Metehan Şahiner ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Metehan Şahiner Oynadığı Diziler Metehan şahiner kaç yaşında Metehan Şahiner Kimdir Metehan Şahiner Boyu, Metehan Şahiner aslen nereli, Metehan Şahiner boyu kilosu, Metehan Şahiner hangi dizilerde oynadı, Metehan Şahiner boy-kilo, Metehan Şahiner evli mi bekar mı

İlginizi Çekebilir:  Gülnur Kaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara