Biyografi

Arda Hacıoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Arda Hacıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Arda Hacıoğlu’ndan söz edeceğiz.

Arda Hacıoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Barış Arda Hacıoğlu’dur. 20 Ağustos 1991 tarihinde dünyaya gelen Arda Hacıoğlu, lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finans Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol almış ve Hıçkırık adlı dizide Kenan Yılmaz karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Arda Hacıoğlu, halen oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • Ali Ayşe’yi Seviyor
  • Şehrin Melekleri
  • Recep İvedik 4
  • Hıçkırık

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Arda Hacıoğlu 1.89 m boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Arda Hacıoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Arda Hacıoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi