Sağlık

Coresatin Pişiğe İyi Gelir mi?

Coresatin sarı, yeşil, kırmınızı ve mavi renkte satışa sunulan asıl amacı cildin korunması olan bir krem türüdür. Mavi olan rengini egzama hastaları da aktif olarak kullanmaktadır. Ancak Coresatin pişiğe doğrudan iyi gelmez. Pişik tedavisi için kullanılan ilaçlar genellikle derideki tahrişi onarıcı özelliğe sahip özel ilaçlardır. Yapısı gereği Coresatin kremlerin asıl amacı cilt üzerinde koruma sağlamaktadır. İçerdiği vitaminler sayesinde ise besleyici ve nemlendirici ek faydalar sağlamaktadır. Coresatin hangi rengi pişik için iyidir? Sorusunu sorduğunuzda ise başta belirttiğimiz gibi doğrudan bu rahatsızlığın tedavisi için üretilmiş bir Coresatin formu bulunmamaktadır.

Yetişkinlerde olduğu gibi bebeklerde de kullanılması pişik tedavisinde işe yaramayabilir. Ayrıca pişik ile ilgili her makalemizde özellikle belirttiğimiz gibi bebek ve çocukların cildi ekstra hassastır. Bu sebepten dolayı kullanılan ilacın veya sürülen maddenin niteliği son derece önem arz etmektedir. Böyle bir problemle karşılaştığınızda eczacınıza ya da aile hekiminize danışınız. Pişiğin geçmemesi durumunda, hiçbir tedavi işe yaramıyorsa size en iyi bilgiyi cildiye uzmanları verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi