Biyografi

Arda Yükselener Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Arda Yükselener kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Arda Yükselener’den söz edeceğiz.

Arda Yükselener Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında dünyaya gelen Arda Yükselener, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Arda Yükselener, aynı zamanda Kanal 7’de yayınlanan Yemin isimli dizide Sarp rolünde oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Arda Yükselener, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Genç oyuncu Arda Yükselener hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Arda Yükselener, erişim tarihi: 21 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi