Biyografi

Artun Can Salman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Artun Can Salman kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Artun Can Salman’dan söz edeceğiz.

Artun Can Salman Kimdir?

  • Oyuncu.

2011 yılında dünyaya gelen Artun Can Salman, çocuk dizi-reklam oyuncusudur. Öncesinde çeşitli reklam filmlerinde rol alan Artun Can Salman, aynı zamanda 2021 yılında Yetiş Zeynep adlı dizide rol almıştır. Artun Can Salman 2022 yılında ise Erşan Kuneri isimli dizide oynamıştır. Salman, söz konusu dizide Caner karakterine hayat vermiştir. Ortaokul eğitimine devam etmektedir; Fenerbahçe taraftarıdır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Artun Can Salman, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Artun Can Salman hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Artun Can Salman, erişim tarihi: 19 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi