Biyografi

Zeliha Deveci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Zeliha Deveci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zeliha Deveci’den söz edeceğiz.

Zeliha Deveci Kimdir?

  • Oyuncu.

Zeliha Deveci, dizi-film oyuncusu ve yarışmacıdır. Daha öncesinde Fi ve Arka Sokaklar adlı dizilerde rol alan Zeliha Deveci, aynı zamanda Survivor 2023’ün de yarışmacıları arasında yer almaktadır. Zeliha Deveci, Fi adlı dizide Mehmet Günsür, Serenay Sarıkaya, Büşra Develi, Berrak Tüzünataç ve Osman Sonant gibi isimlerle beraber rol almıştır. Zeliha Deveci ayrıca dövüş saatlarıyla da ilgilenmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Zeliha Deveci’nin bu platform üzerinde 20 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Oyuncu ve Survivor 2023’ün yarışmacıları arasında yer alan Zeliha Deveci hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Zeliha Deveci, erişim tarihi: 19 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds