Biyografi

Asena Hotamış Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Asena Hotamış kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Asena Hotamış’tan söz edeceğiz.

Asena Hotamış Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 yılında dünyaya gelen Asena Hotamış, lisans eğitimine İstanbul Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Bölümü’nde devam etmektedir. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Asena Hotamış, 2021 senesinde Emanet adlı dizide görev almıştır. Söz konusu dizide Melisa karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu ayrıca 2017 senesinde Elmadaki Barış ve Kasaplığın El Kitabı adlı tiyatro oyunlarında görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Asena Hotamış 1.66 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Asena Hotamış, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Asena Hotamış hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Asena Hotamış ile İlgili Aramalar

Google’da Asena Hotamış ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Asena Hotamış aslen nereli, Asena Hotamış kimdir nerelidir, Asena Hotamış kim nereli, Asena Hotamış boyu kaç, Asena Hotamış kilosu, Asena Hotamış hangi dizilerde oynadı, Asena Hotamış instagram hesabı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds