Biyografi

Devrim Özkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Devrim Özkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Devrim Özkan’ndan söz edeceğiz.

Devrim Özkan Kimdir?

  • Oyuncu.

9 Temmuz 1996 tarihinde Muğla’da dünyaya gelen Devrim Özkan, lisans eğitimini ise Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Rüya adlı dizide canlandırdığı İpek Giray rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sonrasında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat adlı dizide başrolde oynamış ve Feride karakteriyle geniş kitleler tarafından beğenilmiştir. Sonrasında ise Vatanım Sensin adlı dizide Havva karakteriyle oynamıştır. Başarılı oyuncu son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo adlı dizide Nehir rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Devrim Özkan 1.68 m boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Devrim Özkan, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Devrim Özkan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Devrim Özkan ile İlgili Aramalar

Google’da Devrim Özkan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Devrim Özkan yaş Devrim Özkan Sevgilisi Devrim Özkan baran Bölükbaşı Esra Bilgiç Devrim Özkan Instagram Devrim Özkan Twitter Devrim Özkan Vikipedi Devrim Özkan Vuslat, devrim özkan boyu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.