Asena Tuğal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim? Oynadığı Diziler?

Asena Tuğal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Asena Tuğal’dan söz edeceğiz.

Asena Tuğal Kimdir?

  • Oyuncu.

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Asena Tuğal, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Matematik ve Fen bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur. İlk olarak Kanal D ve Show TV bünyesinde muhabir olarak görev yapan Asena Tuğal, sonrasında katıldığı Miss Turkey adlı yarışmada Türkiye dördüncüsü seçilmiştir. Ayrıca International yarışmasında Miss Smile ödülüne layık görüldü. Kürek sporunda uluslararası bir başarıya sahip olan Asena Tuğal, aynı zamanda Tekvando sporunda da siyah kuşak sahibidir.

Asena Tuğal, bugüne kadar pek çok dizide görev almıştır. Filinta, Ömre Bedel, Akasya Durağı, Öğretmen Kemal gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu ayrıca ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Lise Devriyesi adlı dizilerde de görev almıştır. Asena Tuğal, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Afilli Aşk isimli dizide Hülya rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Asena Tuğal, 2015 yılında nişanlandığı Şahin Irmak ile Beşiktaş Kültür Merkezi’nde kıyılan nikahla dünya evine girmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Asena Tuğal 1.74 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden başarılı oyuncu Asena Tuğal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi ve babası kimdir ne iş yapıyor gibi soruların cevabını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Asena Tuğal ile İlgili Aramalar

Google’da Asena Tuğal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Seda Tosun Asena Tuğal Dizileri Asena Tuğal Instagram Ahmet Kayakesen Asena Tuğal yaş Asena Tuğal Kertenkele Dilşad Şimşek Asena Tuğal Akasya Durağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting