Biyografi

Aşk 101 Işık İpek Filiz Yazıcı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

İpek Filiz Yazıcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”İpek Filiz Yazıcı”dan söz edeceğiz.

İpek Filiz Yazıcı Kimdir?

  • TV ve Sinema Oyuncusu

Son olarak Aşk 101 isimli dize Işık karakterine hayat veren İpek Filiz Yazıcı aynı zamanda birkaç dizi ve projede de rol aldı. Sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biri olan İpek Filiz Yazıcı hakkında takipçileri arama motorları üzerinden çeşitli sorgularda bulundu. Burada İpek Filiz Yazıcı hakkında merak edilen soruları başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. İpek Filiz Yazıcı, 2001 yılında dünyaya geldi yani kendisi şu anda 19 yaşında.

Nereli?

Yine kendisi hakkında merak edilen bir diğer önemli soru ile devam edelim. İstanbul’da doğduğu bilinen İpek Filiz Yazıcı’nın aslen nereli olduğu ise bilinmiyor.

Ne İş Yapıyor?

2016 senesinde Babam ve Ailesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimine adım atan İpek Filiz Yazıcı, ardından pek çok dizi ve projede de görev aldı. İşte kendisnin rol aldığı projeler ve diziler;

  • Aşk 101 (Işık)
  • Elimi Bırakma 
  • Kayıtdışı (Tuğba) 
  • Babam ve Ailesi 

Instagram Hesabı

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan İpek Filiz Yazıcı’nın Instagram üzerinde de 1 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Kendisinin Instagram hesabına gitmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Instagram hesabını aktif olarak kullanan İpek Filiz Yazıcı’nın şimdiden binlerce ayranı bulunuyor.

Son olarak Netflix üzerinde yayınlanan Aşk 101 (Love 101) isimli dizide hayat verdiği Işık karakteri ile gündeme gelen İpek Filiz Yazıcı, bu dizideki performansı ile büyük beğeni topladı.

İpek Filiz Yazıcı ile İlgili Aramalar

Google’da İpek Filiz Yazıcı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İpek filiz yazici yaş İpek filiz yazıcı ekşi İpek filiz yazıcı doğum günü İpek filiz yazici dizileri İpek Filiz yazıcı vikipedi Aşk 101 ipek filiz yazici Aşk 101 ipek filiz yazici yaş Aşk 101 ipek filiz yazici instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds