Biyografi

Aslı Kızmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim?

Aslı Kızmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Aslı Kızmaz’dan söz edeceğiz.

Aslı Kızmaz Kimdir?

  • Yazar

1983 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Aslı Kızmaz, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde tamamlamıştır. Kızmaz, daha sonrasında Dudley College’de de eğitim almıştır. Reklam, pazarlama ve dijital medya gibi alanlarda daha öncesinde çalışan Aslı Kızmaz, aynı zamanda Burusvilis Company şirketinin kurucu ortakları arasında yer almaktadır. Sosyal medyada da paylaşımlar yapan Aslı Kızmaz, aynı zamanda ”Olmasa da Olur”, ”Benden Ne Olur” gibi kitapları da bulunmaktadır. Öte yandan Olmasa da Olur kitabı bir filme de uyarlanmıştır. Ayrıca oyuncu İlker Kızmaz ile evlidir ve çiftin bu evliliklerinden 2016 senesinde Naz adlı bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

Kitapları

  • Olmasa da Olur
  • Benden Ne Olur

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aslı Kızmaz, yazarlık çalışmalarına da devam etmektedir. Akadijital ve dreambeybidream gibi girişimlerinde kurucusudur. Aslı Kızmaz’ın Instagram hesabında 500 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Başarılı yazar ve fenomen Aslı Kızmaz hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.