Biyografi

Özlem Fidan Kamalıoğlu Kimdir? Yaşı? Boyu? Dizileri?

Özlem Fidan Kamalıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Özlem Fidan Kamalıoğlu’ndan söz edeceğiz.

Özlem Fidan Kamalıoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1974 yılında İzmir’de dünyaya gelen Özlem Fidan Kamalıoğlu, lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2006 yılında Serdar Kamalıoğlu ile evlenen Özlem Fidan Kamalıoğlu, 1995 yılından beri oyunculuk, seslendirme sanatçılığı ve reji asistanlığı gibi görevlerde bulunmuştur. Yazdığı tiyatro oyunlarıyla ödüller de alan Özlem Fidan Kamalıoğlu, çeşitli dizilerde de rol almıştır.

Rol Aldığı Diziler

  • Kırık Hayatlar (Nuran Yüksel, TV Dizisi 2021)
  • Sevgili Geçmiş (TV Dizisi 2019)
  • Kaçak Gelinler (TV Dizisi 2014)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özlem Fidan Kamalıoğlu, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özlem Fidan Kamalıoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Özlem Fidan Kamalıoğlu, erişim tarihi: 28 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.