Atılay Uluışık Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Atılay Uluışık kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Atılay Uluışık’tan söz edeceğiz.

Atılay Uluışık Kimdir?

  • Oyuncu.

9 Mart 1977 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Atılay Uluışık’ın asıl ismi Asım Bayri’dir ve aslen Balıkesirlidir. Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden mezun olmuş daha sonra da Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Bizimkiler adlı dizide canlandırdığı karakterle dikkatleri üzerine çeken ve büyük beğeni toplayan Atılay Uluışık, bu diziden hemen sonra askerlik vazifesini yapmaya gitmiştir. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde oynayan Atılay Uluışık, son olarak TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Teşkilat adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Atılay Uluışık, 2008 yılında İpek Aydın ile evlenmiş; 2010 yılında Alya isimli bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Çift daha sonra 2012 yılında boşanmıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2021 – Teşkilat (Sermet) (TV Dizisi)
  • 2018 – Yalnız Hayaller Kaldı (Orhan) (Sinema Filmi)
  • 2016 – Rüya (Polis Müdürü) (Sinema Filmi)
  • 2014 – Kara Para Aşk (Ege) (TV Dizisi)
  • 2013 – Soğuk (Azer) (Sinema Filmi)
  • 2013 – Doksanlar (Öğretmen Kemal) (TV Dizisi)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Atılay Uluışık 1.77 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Atılay Uluışık, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Atılay Uluışık hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Atılay Uluışık ile İlgili Aramalar

Google’da Atılay Uluışık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Atılay Uluışık şimdi ne yapıyor? Engin Uluışık kimdir? Bizimkiler dizisinin Ali si kimdir? Atılay Uluışık kaç yaşında?, Atılay Uluışık boyu Atılay Uluışık menajerimi ara Teşkilat Atılay Uluışık Atılay uluışık filmler ve tv şovları Atılay Uluışık son hali Atılay Uluışık, Teşkilat rolü Atılay Uluışık, Teşkilat dizisindeki rolü Bensu Orhunöz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.