A Spor Yorumcusu Ogün Şahinoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

A Spor yorumcusu Ogün Şahinoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Ogün Şahinoğlu’ndan söz edeceğiz.

Ogün Şahinoğlu Kimdir?

— Spor yorumcusu, muhabir.

A Spor’da spor yorumcusu olan Ogün Şahinoğlu, aynı zamanda Sabah Gazetesi Beşiktaş muhabiridir. Nisan 2019 tarihinde Müge Aygün ile dünya evine girmiştir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş tarafından düzenlenen Basın ve Spor Ödülleri çerçevesinde yazılı basın haber kategorisi: Mehmet Yılmaz Şenol (Fotomaç), Ergun Balcı (Yeni Şafak) ve Seyit Ahmet Gürdağ (Star) ile beraber ödüle layık görülmüştür.

Hangi Takımlı?

A Spor muhabiri ve Sabah gazetesi Beşiktaş muhabiri olan Ogün Şahinoğlu hakkında en çok merak edilen en önemli soru hangi takımlı olduğudur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kendisi uzun bir süredir Beşiktaş muhabirliği yapmaktadır. Aynı zamanda kendisi koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

Diğer Yazılarımız

Ogün Şahinoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Ogün Şahinoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ogün şahinoğlu kimdir nerelidir, ogün şahinoğlu kaç yaşında, ogün şahinoğlu kaç yaşında, ogün şahinoğlu hangi takımlı, ogün şahinoğlu a spor, ogün şahinoğlu sabah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting