Demet Şener Kimdir? Yaşı? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Demet Şener kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Demet Şener’den söz edeceğiz.

Demet Şener Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da Fikret Şener ve Naime Şener çiftinin kızı olarak dünyaya gelen Demet Şener’in Ercüment ve Enis adlarında iki de ağabeyi bulunmaktadır. Nişantaşı Kız Lisesi’nde eğitimini tamamlayan Demet Şener, 1995 Miss Turkey yarışmasında birincilik elde etmiştir. Demet Şener, sonrasında ise modellik yapmıştır. Oyunculuk çalışmalarına 1997 yılında Bir Demet Tiyatro adlı dizide yaşayan Demet Şener, sonrasında Hemşo, Aşk Hırsızı, Böyle mi Olacaktı, Reyting Hamdi, Gölge, Asansör ve Kahpe Bizans gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı manken ve oyuncu Demet Şener, Uğurkan Erez ve Hakan Akkaya ile beraber Stil Avcıları yarışmasında sunuculuk yapmıştır. 20005 senesinde İbrahim Kutluay ile evlenen Demet Şener, eşinden 2018 yılında boşanmıştır ve bu evliliğinden Ömer ve İrem adlı bir çocuğu vardır. Başarılı oyuncu ve manken Demet Şener, Cenk Küpeli ile evlenmiş ancak bu evliliği 2 yıl sürmüştür.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Demet Şener 1.77 m boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Demet Şener, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Demet Şener hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşmıştık.

Demet Şener ile İlgili Aramalar

Google’da Demet Şener ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Demet Şener şimdi ne yapıyor? Demet Şener markası ne? Demet Sener niye boşandı? Demet Şener ve Cenk Küpeli neden ayrıldı?, demet şener’in kızı down sendromlumu Cenk Küpeli İbrahim Kutluay Demet Akalın İrem Kutluay Demet Şener boşandı mi İbrahim Kutluay Instagram Demet Şener in kızı İrem Demet Akalın Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.