Teknoloji

Autocad 1603 Hatası Çözümü

Autocad hakkında hata çözümlerinden önceki makalelerimizde bahsetmiştik. Bu makalemizde ise Autocad 1603 hatası ile ilgili çok kısa ve hızlı olarak bilgi vereceğiz. Uzun adımlarla kafanızı karıştırmak istemsek de yorumlarda halen problem yaşayan okurlarımız için özel çözümler sunacağız. Bundan dolayı bu türden bir lisans hatası alan kullanıcılarımız özellikle belirtebilirler. Sizlere çok hızlı bir şekilde cevap vereceğiz.

1603 hatası demek, Autocad lisans servisi sunucularıyla ilgili bir bağlantı hatası yaşadığınızı ifade etmektedir. Sorunu çözmek için ise lisans dosyasını tamamen kaldırıp, internetten güncel versiyonunu indirmeniz yeterli olacaktır. Bilgisayarınızdaki bu belgeyi Program Files içerisinde Autocad dosyasının içerisinde bulmanız mümkün olacaktır. Bu işlemler esnasında virüs koruma programını ve güvenlik duvarlarını geçici olarak devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Ancak oltaya gelip, internetten indirdiğiniz lisans güncel versiyonunun sahte bir siteden olmadığına ekstra dikkat etmeniz gerekecektir. Aksi takdirde bilgisayarınız zaten savunmasız haldeyken virüs kolaylıkla yerleşip yayılabilir ve tüm dosyalarınıza zarar verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds