Teknoloji

AutoCad Unknown Command Hatası Çözümü

Autocad dünyaca ünlü bir tasarım programı olarak karşımıza çıkmakta ve harika projelere imza atılmasına yaramaktadır. Mühendisler, mimarlar, teknik ressamlar ve teknikerler tarafından kullanılan bu program oldukça detaylı olduğu kadar bazı sorunlara da ev sahipliği yapabiliyor.

Özellikle en fazla karşılaşılan problemlerden olan Autocad Unknown Command Hatası, bazı sorunların gelişmesiyle olmaktadır. Bu sorunu yaşamanızla birlikte Command bölümündeki ‘’Snap’’ komutu da hızlı bir şekilde kapanıp açılmaktadır. Bu şekilde bir görselle karşılaşmanız sizi endişeye getirmesin ve büyük bir sorunun olmadığını bilmelisiniz. 

Çözüm olarak izleyeceğiniz adımlar içinse aşağıdaki maddeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Program içerisinde yer alan herhangi bir şey problem yaratıyor olabilir. O yüzden Service Pack bölümünden çözüm arayınız.
  • F3 tuşunun klavyede takılı kalıp kalmadığını kontrol ediniz.
  • Son olarak ise sistemi eski haline getirerek sorunu direkt ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun için Başlat>Tüm Programlar>Autodesk>Autocad>Reset Settings to Default yapmanız yeterli olacaktır.

Belirttiğimiz bütün çözümler Autocad Unknown Command Hatasını ortadan kaldırmak için yeterlidir. Özellikle bu yöntemler işinize yaramadıysa AutoCad Destek Ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi