Avukat Ramazan Sertan Safsöz Kimdir?

Meslek gruplarına göre paylaştığımız hayat hikayelerinin bugünkü ünlüsü Avukat Ramazan Sertan Safsöz. Bu yazımızda da kısaca Avukat Ramazan Sertan Safsöz’ün kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu ve özgeçmişini aktarmaya çalışacağız.

Ramazan Sertan Safsöz İzmir’de faaliyet gösteren Safsöz Hukuk Bürosunun kurucusudur. 23.11.1988 doğumlu olup 17.02.2021 tarihi itibariyle 32 yaşındadır. Resmi sitesi: www.safsoz.av.tr

İlginizi Çekebilir:  Funda Güray Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Aslen Gaziantepli olup ilkokul, ortaokul ve liseyi Gaziantep’te, üniversiteyi ise İzmir’de okuduğu bilinmektedir. Üniversite eğitimi için geldiği İzmir’e kalıcı olarak yerleşmiş ve hukuk bürosunu bu ilimizde kurmuştur.

Kurucusu olduğu Safsöz Hukuk Bürosu genel itibariyle ceza hukuku, idare hukuku, ticaret hukuku ve aile hukuku (boşanma, nafaka vs.) konularında faaliyet göstermektedir. Miras ve gayrimenkul davalarına da bakmaktalar. Büro her ne kadar kurucu Ramazan Sertan Safsöz adıyla anılsa da, her biri alanında uzman birçok avukatı da portföyünde barındırmakta. Asıl olarak kendilerini bir aile iştiraki olarak tanımlıyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Hakan Bulut Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Özel Hayatı

Avukat Ramazan Sertan Safsöz 19.09.2020 tarihindenden beri evlidir. Eşi Gizem Aral Safsöz de kendisi gibi avukat olup özellikle ceza hukuku alanında hizmet vermektedir. Çiftin henüz çocukları bulunmamaktadır. Medyada sıkça yer alan avukatlara ilişkin biyografilere devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce