Biyografi

Aybüke Çangal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Aybüke Çangal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Aybüke Çangal’dan söz edeceğiz.

Aybüke Çangal Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

25 Ekim 2001’de dünyaya gelen Aybüke Çangal, sosyal medya fenomeni ve İnternet ünlüsüdür. Kısmetse Olur: Aşkın Gücü isimli evlilik programı sayesinde popüler hale gelen Aybüke Çangal, aynı zamanda rapçi Çakal’ın dövmesiyle de dikkatleri üzerine çekmiştir. Aybüke Çangal aynı zamanda TikTok videolarıyla da ünlenmiştir.

İlk programı Ekim 2015 tarihinde yayınlanan Kısmetse Olur programı, evlilik programlarının yasaklanması sonrasında yayın hayatını sona erdirmiştir. Program, daha sonrasında Kanal D’nin dijital platformundan yayınlanmaya başlamıştır. Kısmetse Olur programı Aralık 2022’den itibaren YouTube üzerinden yayınlanmaya başlamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Aybüke Çangal’ın bu platform üzerinde 250 binden fazla takipçisi vardır. Çangal, Tiktok’ta da 1.5 milyonun üzerinde takipçiye sahiptir. İnternet ünlüsü ve sosyal medya fenomeni Aybüke Çangal hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • aksam.com.tr, Aybüke Çangal, erişim tarihi: 17 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.