Biyografi

Şahin Vural Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Şahin Vural kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şahin Vural’dan söz edeceğiz.

Şahin Vural Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Ağustos 1986 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Şahin Vural, çocukluk hayali olan oyunculuk üzerine eğitimlerini 2011-2013 arasında İstanbul’da tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra Adana’ya dönen Şahin Vural, burada da Müjinga Oyunculuk Atölyesi’nde eğitimler almıştır. Şahin Vural, 2018 yılında Müslüm adlı filmde rol almış; sonrasında ise ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide Raşit Kaya karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Projeler

  • 2019 – Bir Zamanlar Çukurova (Raşit Kaya) (TV Dizisi)
  • 2018 – Müslüm (Sinema Filmi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şahin Vural, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Şahin Vural hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Şahin Vural, erişim tarihi: 16 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.