Ayça Eren Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ayça Eren kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayça Eren’den söz edeceğiz.

Ayça Eren Kimdir?

  • Oyuncu.

2 Ağustos 1986 tarihinde Aydın’da dünyaya gelen Ayça Eren, lisans eğitimini ise Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümününde tamamlamıştır. Oyunculuğa adım atmasında Erdal Beşikçioğlu’nun işlettiği bir mekanın fotoğraflarını çekmesi etkili olmuştur. Erdal Beşikçioğlu’nun tavsiyesi üzerine Behzat Ç. dizisine dahil olmuştur. 2013 yılında ise Aşk Ekmek Hayaller adlı dizide rol almıştır. Sonrasında 2015 yılında Kırkaltı dizisinde görev almıştır. 2016 yılında Annemin Yarası adlı filmde görev almıştır. Son olarak Star TV’de yayınlanan 46 Yok Olan adlı dizide Ayça Eren dizisinde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Bahadır Özgür Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarı oyuncu Ayça Eren 1.56 cm boyundadır ve 47 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayça Eren, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Ayça Eren hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Didem Özkavukçu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ayça Eren ile İlgili Aramalar

Google’da Ayça Eren ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; 46 Yok Olan Fatih Artman Ayça Eren Boyu Ayça Eren yaş Canan Ergüder Elvin Beşikçioğlu Ayça Eren Evli Erdal Beşikçioğlu, ayça eren aslen nereli, ayça eren aslen nereli, ayça eren kimdir nerelidir

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Hilal Yılmaz (coldwaveofmay) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara