Biyografi

Lena Naz Kalaycı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Lena Naz Kalaycı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Lena Naz Kalaycı’dan söz edeceğiz.

Lena Naz Kalaycı Kimdir?

  • Çocuk oyuncu.

Lena Naz Kalaycı, 2017 yılında ABD’nin Los Angeles şehrinde doğmuştur. Daha sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Genç yaşta model olarak kariyerine adım atan Lena Naz Kalaycı, sadece 2 yaşındayken modellik yapmaya başlamıştır ve bu süreçte çeşitli reklam ve katalog çekimlerinde yer almıştır.

Oyunculuk kariyerine ilk adımını 2023 yılında atmıştır. Kanal D’nin yeni dizisi “Dilek Taşı”nda, başrollerini Salih Bademci ve Hazal Subaşı ile paylaşarak Cemre karakterini canlandırmıştır. Bu dizi, Lena Naz Kalaycı’nın oyunculuk deneyimlerinden biri olarak önemli bir yere sahiptir. Oyunculuk yeteneği ile dikkat çeken genç yetenek, gelecekte daha fazla projede yer alabilir. Ailesi tarafından yönetilen Instagram hesabında 4 binden fazla takipçisi bulunan çocuk oyuncu Lena Naz Kalaycı hakkında merak edilenleri en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Lena Naz Kalaycı, erişim tarihi: 17 Eylül 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi