Zülal Yürekli Kimdir? Yaşı? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Zülal Yürekli kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zülal Yürekli’den söz edeceğiz.

Zülal Yürekli Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında dünyaya gelen Zülal Yürekli, bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Zülal Yürekli, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Zülal Yürekli, söz konusu dizide Elif rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Zülal Yürekli, lisans eğitimine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde devam etmektedir. Craft Atölye’de oyunculuk eğitimlerine ve lisans eğitimine devam eden Zülal Yürekli, hem doktor hem de oyuncu olarak kariyerini sürdürmek istiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sinan Tuzcu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarlı oyuncu Zülal Yürekli 1.64 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zülal Yürekli, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Zülal Yürekli hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Özgür Sürek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Zülal Yürekli ile İlgili Aramalar

Google’da Zülal Yürekli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Zulal Yürekli Instagram Zülal Yürekli Kimdir Zülal Yürekli kapandı Zülal Yürekli nereli Zülal Yürekli kaç yaşında, Zülal Yürekli aslen nerelidir, Zülal Yürekli boyu kilosu kaç, Zülal Yürekli hangi dizilerde oynadı, Zülal Yürekli instagram hesabı ne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz